KESKUSTELUT > MUUT AIHEET > ROOLINIMIKETJU 63

10392. Roolinimiketju 63

Maikki19.3.2020 klo 22:16
Tässä ketjussa on kyse tv-sarjojen ja elokuvien näyttelijöiden roolinimistä. Seuraava jatkaa edellisen nimen viimeisestä tai sitä edeltävästä kirjaimesta. Jos edellinen nimi päättyy kahteen samaan kirjaimeen, myös kolmanneksi viimeisestä kirjaimesta saa jatkaa. Etu- ja sukunimen järjestyksellä ei ole väliä.

Arja aloitti ketjun 11.9.2007 kello 14.40.

Tarkasta, onko roolihahmo jo ollut!

http://www.sanaristikot.net/keskustelut/?id=9144


Tästä jatkuu: Mühlenhoff, Judith (Karin Giegerich, Syyttäjä) > T tai H
2. Maikki19.3.2020 klo 22:17
ja lisään vielä nämä edelliseen koosteeseen mahtumattomat nimet

- Huw Evans - Sybille Wertheim -
3. Eki19.3.2020 klo 22:22
Halminen, Maija (Oona Airola, Veriruusut)

(Kiiiiitos!)
4. Maikki19.3.2020 klo 23:05
Julia Junge (Klara Manzel, Syyttäjä)
5. Eki19.3.2020 klo 23:10
Ella Kallio (Oona Airola, Hotel Swan Helsinki)
6. Maikki20.3.2020 klo 12:45
Oliver Buchholz (Stephan Kampwirth, Syyttäjä)
7. Eki20.3.2020 klo 21:17
Leonard Kempinski (Bernard Archard, Emmerdale)
8. Maikki20.3.2020 klo 22:00
Kern, Pauline (Regula Grauwiller, Syyttäjä)
9. Eki20.3.2020 klo 22:12
Eddy Fox (Paul Darrow, Emmerdale)
10. Maikki20.3.2020 klo 22:32
Oswald, Roman (Hans-Joachim Heist, Syyttäjä)
11. Eki21.3.2020 klo 13:24
Amabella (Isabella Barber-Brook, Emmerdale)
12. Maikki21.3.2020 klo 14:14
Leila Steinke (Suzan Anbeh, Syyttäjä)
13. Eki21.3.2020 klo 14:31
King, Phylis (Peggy Shields, Emmerdale)
14. Maikki21.3.2020 klo 19:18
Stellmann, Michael (Johanna Gastdorf, Syyttäjä)
15. Eki22.3.2020 klo 11:36
Lumm, Wally (Herbert Ramskill, Emmerdale)
16. Maikki22.3.2020 klo 14:25
Leila Johne (Florence Kasumba, Syyttäjä)
17. Eki22.3.2020 klo 14:54
Enoch Tolly (Neil McCarthy, Emmerdale)
18. Maikki22.3.2020 klo 15:36
Leonie Dohmke (Pauline Rénevier, Syyttäjä)
19. Maikki23.3.2020 klo 18:49
Klaas Wachowiak (Paul Triller, Syyttäjä)
20. Eki23.3.2020 klo 21:18
Alex Stephenson (Nigel Collins, Emmerdale)
21. Maikki23.3.2020 klo 22:19
Nadine Schroth (Cornelia Ivancan, Syyttäjä)
22. Eki24.3.2020 klo 21:10
Harry Foyle (Ken Bradshaw, Emmerdale)
23. Maikki24.3.2020 klo 22:21
Lange, Thomas (Arndt Schwering-Sohnrey, Syyttäjä)
24. Eki24.3.2020 klo 22:29
Alan Stevenson (Peter Ivatts, Emmerdale)

(kuivain)
25. Maikki25.3.2020 klo 13:59
Andreas Amlang (David Rott, Syyttäjä)

()
26. Eki25.3.2020 klo 21:12
Sharon Lambert (Vicky Hawkins, Emmerdale)
27. Maikki25.3.2020 klo 22:10
Robert Steimle (Michael Kleiber, Syyttäjä)
28. Eki26.3.2020 klo 21:13
Len Reynolds (Peter Martin, Emmerdale)
29. Maikki26.3.2020 klo 22:15
Deinert, Fabian (Jakob D'Aprile, Syyttäjä)
30. Eki26.3.2020 klo 22:57
Aiesha Richards (Shila Iqbal, Emmerdale)
31. Maikki27.3.2020 klo 19:28
Daniel Böhm (Martin Armknecht, Syyttäjä)
32. Eki27.3.2020 klo 22:13
Henry Burton (Michael Atkinson, Emmerdale)
33. Maikki28.3.2020 klo 14:34
Nils Krämer (Oliver Bigalke, Syyttäjä)
34. Eki28.3.2020 klo 15:04
Rose Pitchers (Amy McAllister, Emmerdale)
35. Maikki28.3.2020 klo 18:57
René Steinbach (Matthias Lier, Syyttäjä)

()
36. Eki28.3.2020 klo 20:46
Coulter, Pip (Julie Dawn Cole, Emmerdale)
37. Maikki28.3.2020 klo 22:23
Pojak, Mirek (Stephan Baumecker, Syyttäjä)
38. Eki28.3.2020 klo 22:47
Keith Lodge (Paul Popplewell, Emmerdale)
39. Maikki29.3.2020 klo 21:44
Gehrke, Meike (Judith Hoersch, Syyttäjä)
40. Eki29.3.2020 klo 23:03
Kirsty Stafford (Emma Bispham, Emmerdale)
41. Maikki30.3.2020 klo 15:02
Demir, Hassan (Yunus Cumartpay, Syyttäjä)
42. Eki30.3.2020 klo 21:21
Anya King (Ceryen Dean, Emmerdale)
43. Maikki30.3.2020 klo 22:00
Gabriele Wagner (Jasmin Tabatabai, Syyttäjä)
44. Eki30.3.2020 klo 22:10
(rouva) Rudge (Sharon Duce, Emmerdale)
45. Maikki30.3.2020 klo 22:22
Gerlach, Martin (Rafael Gareisen, Syyttäjä)
46. Eki30.3.2020 klo 23:13
Nabie, Salim (Michael Tezcan, Emmerdale)
47. Maikki31.3.2020 klo 14:19
Märzbacher, Frank (Matthias Ziesing, Syyttäjä)
48. Eki31.3.2020 klo 21:50
Kaye Mannerson (Jo-Anne Knowles, Emmerdale)
49. Maikki31.3.2020 klo 22:07
Natalia Krüger (Irina Potapenko, Syyttäjä)
50. Eki31.3.2020 klo 22:12
Rex (Mark Stratton, Emmerdale)
51. Maikki1.4.2020 klo 14:02
Elias Meisinger (Max Valentin Wilczek, Syyttäjä)
52. Eki1.4.2020 klo 21:09
Ellen Adams (Melissa Jane Sinden, Emmerdale)
53. Maikki1.4.2020 klo 22:00
Melina Deinert (Maja-Celiné Probst, Syyttäjä)
54. Eki1.4.2020 klo 22:34
Tom Shepherd (Steve Evets, Emmerdale)
55. Maikki2.4.2020 klo 14:05
Degenhard, Paul (Peter Prager, Syyttäjä)
56. Eki3.4.2020 klo 21:17
Lucy Dowling (Annabelle Apsion, Emmerdale)
57. Maikki3.4.2020 klo 22:14
Genter, Kai (Thure Riefenstein, Syyttäjä)
58. Eki3.4.2020 klo 22:17
Athey, Fiona (Maya van Meurs, Emmerdale)
59. Maikki4.4.2020 klo 14:07
Aurich, Karl (Jörg Schüttauf,
60. Eki4.4.2020 klo 15:19
Liz Walker (Suzanne Hall, Emmerdale)
61. Maikki4.4.2020 klo 19:12
Rosalie Dohmke (Isabel Schosnig, Syyttäjä)
62. Eki4.4.2020 klo 21:29
Kitty Ferris (Kathy Iddon, Emmerdale)
63. Maikki4.4.2020 klo 22:08
Susanne Zinner (Anna Herrmann, Syyttäjä)
64. Eki4.4.2020 klo 23:08
Rigg, Denis (Richard Franklin, Emmerdale)
65. Maikki5.4.2020 klo 14:23
Sandra Semmler (Claudia Mehnert, Syyttäjä)

()
66. Eki5.4.2020 klo 17:35
Arturo Román (Enrique Arce, Rahapaja)

(kuivain)
67. Maikki5.4.2020 klo 19:35
Arthur Conradsen (Oliver Stritzel, Syyttäjä)
68. Eki5.4.2020 klo 20:44
Ellen Adams (Melissa Jane Sinden, Emmerdale)
69. Maikki5.4.2020 klo 21:55
Monika Majewski (Vanessa Jung, Syyttäjä)

()
70. Eki5.4.2020 klo 22:45
Kasia Tomaszeski (Zofia Wichlacz, Maailma liekeissä)
71. Maikki6.4.2020 klo 14:06
Kemp, Hajo (Pierre Shrady, Syyttäjä)
72. Eki6.4.2020 klo 21:24
Jarl Skaubo (Nicolas Bro, DNA)
73. Maikki6.4.2020 klo 22:08
Bruno Beck (Dieter Brandecker, Syyttäjä)

()
74. Eki7.4.2020 klo 21:17
Cornelia (Izabela Noszczyk, DNA)
75. Maikki7.4.2020 klo 22:20
Alfred Lämmle (August Zirner, Syyttäjä)
76. Eki8.4.2020 klo 14:23
Lucy Dyer (Mary Ryder, Emmerdale)
77. Maikki8.4.2020 klo 15:19
Renner, Moritz (Bernhard Piesk, Syyttäjä)
78. Eki8.4.2020 klo 21:26
Torstein (Lars Berge, DNA)
79. Maikki8.4.2020 klo 22:08
Ines Schütte (Claudia Eisinger. Syyttäjä)
80. Eki8.4.2020 klo 23:03
Eva Skaubo (Louise Mieritz, DNA)
81. Maikki9.4.2020 klo 13:49
Bender, Jost (Matthias Kelle, Syyttäjä)
82. Eki9.4.2020 klo 21:06
Templeton, Jane (Catherine Carter, Emmerdale)
83. Maikki9.4.2020 klo 22:05
Enders, Benny (Maximilian Scheidt, Syyttäjä)
84. Eki9.4.2020 klo 22:17
Norman (Noel Cameron, Emmerdale)
85. Maikki9.4.2020 klo 22:22
Andreas Bender (Alexander Finkenwirth, Syyttäjä)
86. Eki9.4.2020 klo 22:43
Emily Braithwaite (Gilly Parker, Emmerdale)
87. Maikki10.4.2020 klo 13:48
Telschik, Mark (Andreas Nickl, Syyttäjä)
88. Eki10.4.2020 klo 21:26
Ruth Wolkenbruch (Judith Goldberg, Wolkenbruchin sydämen valittu)
89. Maikki10.4.2020 klo 21:52
Carlo Fonti (Emilio De Marchi, Syyttäjä)
90. Eki10.4.2020 klo 22:05
Torres (Antonio Cuellar Rodriguez, Rahapaja)
91. Maikki11.4.2020 klo 13:53
Seidler, Hilde (Renate Kohn, Syyttäjä)
92. Eki11.4.2020 klo 21:43
Da Song (Jung Hyeon Jun, Parasite)
93. Maikki11.4.2020 klo 22:22
Gehrke, Bruno (Jonas Meyer, Syyttäjä)
94. Eki12.4.2020 klo 18:04
Neel (Olivia Joof Lewerissa, DNA)
95. Maikki12.4.2020 klo 19:30
Laura Keller (Chiara von Galli, Syyttäjä)
96. Maikki13.4.2020 klo 20:00
Rohloff, Christian (Enno Hesse, Syyttäjä)
97. Eki13.4.2020 klo 21:11
Astrid Oxlev (Trine Pallesen, DNA)
98. Maikki13.4.2020 klo 22:10
Vera Maurée (Edita Malovcic, Syyttäjä)
99. Eki13.4.2020 klo 22:21
Rolf Larsen (Anders W. Berthelsen, DNA)
100. Maikki14.4.2020 klo 12:57
Eva Schamoni (Susann Uplegger, Syyttäjä)
101. Eki14.4.2020 klo 21:30
Ik, Dong (Lee Sun Kyun, Parasite)
102. Maikki14.4.2020 klo 22:14
Gebhardt (Andreas Schröders, Syyttäjä)
103. Maikki16.4.2020 klo 19:08
(siivooja) Döring (Neda Rahmanian, Syyttäjä)
104. Eki16.4.2020 klo 21:32
Glory Marie Jackson (Ellen Barkin, Before Women Had Wings)

(Tänään 66)
105. Maikki16.4.2020 klo 21:59
Offenberg, Wolfram (Hartmut Volle, Syyttäjä)
106. Eki16.4.2020 klo 22:06
Mónica Gaztambide (Esther Acebo, Rahapaja)
107. Maikki16.4.2020 klo 22:12
Daniela Borchert (Dana Golombek, Syyttäjä)
108. Eki16.4.2020 klo 22:22
Rio (Miguel Herrán, Rahapaja)
109. Maikki17.4.2020 klo 14:30
Olivia Harting (Heike Trinker, Syyttäjä)
110. Eki17.4.2020 klo 21:33
Guy Denton (Darren Machin, Emmerdale)
111. Maikki17.4.2020 klo 22:00
Offenberg, Siegrid (Michaela Caspar, Syyttäjä)
112. Eki17.4.2020 klo 22:05
DeLay, Jessica (Rooney Mara, Kova laki: Erikoisyksikkö)

(Tänään 35)
113. Maikki17.4.2020 klo 22:14
Clausen, Dietmar (Ole Puppe, Syyttäjä)
114. Eki17.4.2020 klo 22:44
Anita Pallenberg (Monet Mazur, Stoned)

(Tänään 44)
115. Maikki18.4.2020 klo 14:39
Gerda Maibaum (Petra Bischoff, Syyttäjä)
116. Eki18.4.2020 klo 20:54
Michal Süskind (Lena Kalisch, Wolkenbruchin sydämen valittu)
117. Maikki18.4.2020 klo 21:57
Dachser, Maike (Lilli Hollunder, Syyttäjä)
118. Eki18.4.2020 klo 22:48
Elizabeth Klein (Maria Bello, Demonic)

(kuivain)
119. Eki19.4.2020 klo 22:48
Hatfield, Mary (Rebecca De Mornay, Hatfields & McCoys)
120. Maikki20.4.2020 klo 13:59
Reinhold Fischer (Dietrich Hollinderbäumer, Erikoisryhmä Köln)
121. Maikki21.4.2020 klo 18:53
Reuter, Karl (Hans-Peter Deppe, Erikoisryhmä Köln)
122. Eki21.4.2020 klo 22:24
Larsen, Maria (Johanne Louise Schmidt, DNA)
123. Maikki22.4.2020 klo 14:04
Anna Maiwald (Diana Staehly, Erikoisryhmä Köln)
124. Eki22.4.2020 klo 17:06
Diane Pearce (Jennifer Arkroyd, Emmerdale)
125. Maikki22.4.2020 klo 19:55
Corinna Falk (Johanna Gastdorf, Erikoisryhmä Köln)
126. Eki23.4.2020 klo 21:29
Louise Pennington (Louie Ramsay, Emmerdale)
127. Maikki23.4.2020 klo 21:51
Nora Rissen (Victoria Trauttmansdorff, Erikoisryhmä Köln)
128. Maikki24.4.2020 klo 22:17
Edda Erickson (Tanja Wedhorn, Erikoisryhmä Köln)

()
129. Eki25.4.2020 klo 21:24
Derek Benrose (Stephen Bent, Emmerdale)
130. Maikki25.4.2020 klo 22:16
Steins, Barbara (Julia Bremermann, Erikoisryhmä Köln)
131. Eki26.4.2020 klo 20:39
Adam Price (Richard Armitage, The Stranger)
132. Maikki26.4.2020 klo 21:49
Claudia Kind (Katharina Heyer, Erikoisryhmä Köln)
133. Eki26.4.2020 klo 22:32
Daisy Hoy (Ella-Rae Smith, The Stranger)
134. Maikki27.4.2020 klo 11:41
Yvonne Rauch (Merle Collet, Erikoisryhmä Köln)
135. Eki27.4.2020 klo 16:48
Clara Oswald (Jenna Coleman, Doctor Who)

(Tänään 34)
136. Maikki27.4.2020 klo 19:07
Dieter Breitenbach (Dieter Breitenbach, Erikoisryhmä Köln)
137. Eki27.4.2020 klo 21:15
Carpenter, Elly (Sally Hawkins, WAZ)

(Tänään 44)
138. Maikki27.4.2020 klo 22:04
Lars Meyerhoff (Anthony Paul, Erikoisryhmä Köln)
139. Eki28.4.2020 klo 15:53
Francesca Rosetti (Natasha Dilleyston, Emmerdale)
140. Maikki28.4.2020 klo 19:08
Turgut Ceman (Orhan Güner, Erikoisryhmä Köln)
141. Eki28.4.2020 klo 21:45
Nikki Kirkbright (Siobhan Finneran, Rimakauhua ja rakkautta)
142. Maikki28.4.2020 klo 22:13
Habert, Boris (Moritz Lindbergh, Erikoisryhmä Köln)
143. Eki28.4.2020 klo 22:17
Suzanne Hope (Aretha Ayeh, The Stranger)
144. Maikki28.4.2020 klo 22:23
Peter Klocke (Max Giermann, Erikoisryhmä Köln)
145. Eki28.4.2020 klo 23:01
Kimberley Doyle (Callie Cooke, The Stranger)
146. Maikki29.4.2020 klo 12:30
Lisa Mehring (Julia Dietze, Erikoisryhmä Köln)
147. Eki29.4.2020 klo 21:31
Nancy Lefevre (Uma Thurman, Chambers)

(Tänään 50)
148. Maikki29.4.2020 klo 22:13
Remberg, Jan (Maximilian Claus, Erikoisryhmä Köln)
149. Eki29.4.2020 klo 23:25
Atwater, Tally (Michelle Pfeiffer, Aina lähelläsi)

(Tänään 63)
150. Maikki30.4.2020 klo 13:31
Ludwig Harms (Hans-Jörg Assmann, Erikoisryhmä Köln)
151. Eki30.4.2020 klo 16:04
Susan Brown (Jenna Coleman, Room at the Top)
152. Maikki30.4.2020 klo 20:07
Willi Mühlenkamp (Hugo Egon Balder, Erikoisryhmä Köln)
153. Eki30.4.2020 klo 20:58
Paul Abdul (Nicolas Bro, Cellen)
154. Maikki30.4.2020 klo 21:58
Liliane Groh (Regine Schroeder, Erikoisryhmä Köln)
155. Eki30.4.2020 klo 22:38
Hannah Stern (Kirsten Dunst, Pahuuden todistaja)

(Tänään 38)
156. Maikki1.5.2020 klo 14:21
Rainer Gerster (Oliver Breite, Erikoisryhmä Köln)
157. Eki1.5.2020 klo 14:43
Emma Newberg (Kerry Bishé, Kallista kipua)

(Tänään 36)
158. Maikki1.5.2020 klo 15:14
Günter Warschko (Otto Mellies, Erikoisryhmä Köln)
159. Eki1.5.2020 klo 15:25
Kubis, Jan (Jamie Dornan, Anthropoid)

(Tänään 38)
160. Maikki1.5.2020 klo 16:52
Andy Postel (Xaver Hutter, Erikoisryhmä Köln)
161. Eki1.5.2020 klo 20:43
Lindo, Janine (Madeline Brewer, The Handmaid's Tale - Orjattaresi)

(Tänään 28)
162. Maikki1.5.2020 klo 21:55
Elena Gontscharew (Isolda Dychauk, Erikoisryhmä Köln)
163. Eki2.5.2020 klo 12:59
Westerly, Nikki (Kay Panabaker, Summerland)

(Tänään 30)
164. Maikki2.5.2020 klo 19:17
Kai Damerath (Vincent Krüger, Erikoisryhmä Köln)
165. Eki2.5.2020 klo 19:21
Hannon, Erin (Ellie Kemper, Konttori)

(Tänään 40)
166. Maikki2.5.2020 klo 19:31
Nelly Naujoks (Jasmin Schwiers, Erikoisryhmä Köln)

()
167. Eki2.5.2020 klo 21:00
Svendsen, Melanie (Clara Ellegaard, DNA)
168. Maikki2.5.2020 klo 21:56
Eva Meyer (Alina Levshin, Erikoisryhmä Köln)
169. Eki2.5.2020 klo 22:20
Randrup, Bror (Peter Gilsfort, DNA)
170. Maikki3.5.2020 klo 14:22
Riemann, Jule (Mira Elisa Goeres, Erikoisryhmä Köln)
171. Eki3.5.2020 klo 21:18
Ecky Tait (Frank Birch, Emmerdale)
172. Maikki3.5.2020 klo 22:07
Inga Völkel (Tamara Rohloff, Erikoisryhmä Köln)
173. Eki4.5.2020 klo 21:26
Lou Redwood (Will Arnett, Semi-Pro)

(Tänään 50)
174. Maikki4.5.2020 klo 21:56
Danuta Kilch (Karin Lischka, Erikoisryhmä Köln)
175. Eki5.5.2020 klo 21:16
Chuck Wepner (Zach McGowan, The Brawler)

(Tänään 40)
176. Maikki5.5.2020 klo 22:11
Reuter, Kerstin (Vanessa Radman, Erikoisryhmä Köln)
177. Eki5.5.2020 klo 22:54
Nelson Mitchler (Clark Duke, A Merry Christmas Miracle)

(Tänään 35)
178. Maikki6.5.2020 klo 14:09
Regine Meyer (Sabine Flack, Erikoisryhmä Köln)
179. Eki6.5.2020 klo 14:36
Elena Houghlin (Naomi Scott, Charlien enkelit)

(Tänään 27)
180. Maikki6.5.2020 klo 15:17
Norbert Klein (Michael Moritz, Erikoisryhmä Köln)
181. Eki6.5.2020 klo 15:32
Imoguiri (Antonia San Juan, Taso)
182. Maikki6.5.2020 klo 15:52
Roman Fürst (Timothy Peach, Erikoisryhmä Köln)
183. Eki6.5.2020 klo 16:58
Trimagasi (Zorion Eguileor, Taso)
184. Maikki6.5.2020 klo 19:08
Silvie Fuchs (Gabrielle Odinis, Erikoisryhmä Köln)
185. Eki6.5.2020 klo 21:16
Harlan Thrombey (Christopher Plummer, Veitset esiin - Kaikki ovat epäiltyjä)
186. Maikki6.5.2020 klo 22:09
Yves Marissal (Filip Peeters, Erikoisryhmä Köln)
187. Eki6.5.2020 klo 22:14
Alan Stevens (Frank Oz, Veitset esiin - Kaikki ovat epäiltyjä)
188. Maikki6.5.2020 klo 22:34
Susanne Hanke ( Kathrin Waligura, Erikoisryhmä Köln)
189. Eki7.5.2020 klo 13:26
Kaylee (Maya Erskine, Bob's Burgers)

(Tänään 33)
190. Maikki7.5.2020 klo 15:20
Lukas Brosi (Jeremy Mockridge, Erikoisryhmä Köln)
191. Eki7.5.2020 klo 15:48
Schwartz, Adam (Breckin Meyer, Pakka sekaisin)

(Tänään 46)
192. Maikki7.5.2020 klo 19:16
Müller, Christa (Claudia Wenzel, Erikoisryhmä Köln)
193. Eki8.5.2020 klo 21:42
Terry Granger (Melissa Gilbert, Rakkauden palapeli)

(Tänään 56)
194. Maikki8.5.2020 klo 22:10
Roland Flakowski (Felix von Manteuffel, Erikoisryhmä Köln)
195. Eki8.5.2020 klo 23:11
Katherine Bulmore (Jodhi May, Valamiehet)

(Tänään 45)
196. Maikki9.5.2020 klo 13:46
Rebecca Holm (Martina Offeh, Erikoisryhmä Köln)
197. Eki9.5.2020 klo 22:20
Marcel Moreau (Quentin Faure, DNA)

(kuivain)
198. Maikki10.5.2020 klo 14:04
Lisa Freund (Sarah Alles, Erikoisryhmä Köln)
199. Eki10.5.2020 klo 22:40
Deb Grant (Meg Foster, The Trials of Rosie O'Neill)

(Tänään 72)
200. Maikki11.5.2020 klo 14:53
Thomas Korst (Wichart von Roëll, Erikoisryhmä Köln)
201. Eki11.5.2020 klo 20:43
Thompson, Frank (Tommy Harper, Emmerdale)
202. Maikki11.5.2020 klo 21:49
Klaus Meimberg (Michael Rotschopf, Erikoisryhmä Köln)
203. Eki12.5.2020 klo 13:35
Green, Norman (Asa Butterfield, Nanny McPhee ja suuri pamaus)
204. Maikki12.5.2020 klo 15:08
Armin Wiese (Dirk Martens, Erikoisryhmä Köln)
205. Eki12.5.2020 klo 20:56
(rouva) Silberzweig (Sunnyi Melles, Wolkenbruchin sydämen valittu)
206. Maikki12.5.2020 klo 22:01
Gerd Brock (Thomas Balou Martin, Erikoisryhmä Köln)
207. Eki13.5.2020 klo 21:04
Clarke, Faye (Helena Calvert, Emmerdale)
208. Maikki13.5.2020 klo 22:16
Erwin Voss (Heinrich Giskes, Erikoisryhmä Köln)
209. Eki14.5.2020 klo 21:20
Sormunen, Miina (Ritva Valkama, Tulitikkuja lainaamassa)

(R.I.P., histis tulossa maanantaina)
210. Maikki14.5.2020 klo 22:13
Andreas Passlack (Thomas Dannemann, Erikoisryhmä Köln)
211. Eki15.5.2020 klo 20:56
Kirsty Coniston (Nicola Walker, Sisäpiirin miehet)

(Tänään 50)

(kuivain)
212. Maikki15.5.2020 klo 21:41
Tiganjavi, Mahesh (Murali Perumal, Erikoisryhmä Köln)
213. Eki16.5.2020 klo 21:09
Hilary Potts (Paula Wilcox, Emmerdale)
214. Maikki16.5.2020 klo 22:11
Skela, Bernd (Andreas Schröders, Erikoisryhmä Köln)
215. Eki17.5.2020 klo 13:08
Doyle, Shane (Paul McEwan, Emmerdale)
216. Maikki17.5.2020 klo 14:10
Ellen Weiss (Sophie Rogall, Erikoisryhmä Köln)
217. Eki17.5.2020 klo 21:58
Isi (Lisa Vicari, Isi & Ossi)
218. Maikki17.5.2020 klo 22:08
Sturm, Heike (Tanya Neufeldt, Erikoisryhmä Köln)
219. Eki17.5.2020 klo 22:28
Kathleen Raines (Paige Turco, Kova laki: Erikoisyksikkö)

(Tänään 55)
220. Maikki18.5.2020 klo 12:33
Schmied, Klaus (Matthias Brenner, Erikoisryhmä Köln)
221. Maikki19.5.2020 klo 19:29
Sauber, Dirk (Matthias Ziesing, Erikoisryhmä Köln)
222. Eki19.5.2020 klo 21:04
Ruth Draper (Rebecca De Mornay, Illallinen yhdelle)
223. Maikki19.5.2020 klo 22:17
Roman Leifeld (Lutz Herkenrath, Erikoisryhmä Köln)
224. Eki19.5.2020 klo 22:51
Dorothy Walker (Rebecca De Mornay, Jessica Jones)
225. Maikki20.5.2020 klo 13:56
Robert Müller (Nico Ramon Kleemann, Erikoisryhmä Köln)
226. Eki20.5.2020 klo 21:22
Erin Walsh (Vickie Eng, The Change-Up)
227. Maikki20.5.2020 klo 21:56
Henke, Josef (Stefan Preiss, Erikoisryhmä Köln)
228. Eki21.5.2020 klo 20:35
(etsivä) Frazier (Dean Winters, Rough Night)
229. Maikki21.5.2020 klo 21:57
Rath, Guido (Gustav-Peter Wöhler, Erikoisryhmä Köln)
230. Maikki22.5.2020 klo 22:07
Donatella Fiori (Susanna Capurso, Erikoisryhmä Köln)
231. Maikki24.5.2020 klo 14:07
Rainer Pfingsten (Ingo Naujoks, Erikoisryhmä Köln)
232. Maikki25.5.2020 klo 19:35
Eugen Dombach (Jürgen Haug, Erikoisryhmä Köln)
233. Eki26.5.2020 klo 16:01
Henry Klimpt (Happy Anderson, Snowpiercer)
234. Maikki26.5.2020 klo 18:55
Patrick von Maiwald (Florian Panzner, Erikoisryhmä Köln)
235. Eki26.5.2020 klo 21:30
LJ Folger (Annalise Basso, Snowpiercer)
236. Maikki26.5.2020 klo 22:07
Reinhardt, Jens (Rainer Sellien, Erikoisryhmä Köln)
237. Eki27.5.2020 klo 15:27
Santiago (Michel Issa Rubio, Snowpiercer)
238. Maikki27.5.2020 klo 18:50
(rouva) Guthmann (Petra Kalkutschke, Erikoisryhmä Köln)
239. Eki27.5.2020 klo 22:43
Andre Layton (Daveed Diggs, Snowpiercer)
240. Maikki28.5.2020 klo 13:02
Nele Diedrich (Lena Vogt, Erikoisryhmä Köln)
241. Eki28.5.2020 klo 14:51
Cavill, Melanie (Jennifer Connelly, Snowpiercer)
242. Maikki28.5.2020 klo 16:19
Emma Maiwald (Linn Müller, Erikoisryhmä Köln)
243. Eki28.5.2020 klo 16:22
Lilah Folger (Kerry O'Malley, Snowpiercer)
244. Maikki28.5.2020 klo 19:40
Römer, Björn (Marlon Kittel, Erikoisryhmä Köln)
245. Eki28.5.2020 klo 21:49
Ruth Wardell (Alsion Wright, Snowpiercer)
246. Maikki28.5.2020 klo 22:08
Lenze, Michael (Krystian Martinek, Erikoisryhmä Köln)
247. Eki29.5.2020 klo 21:12
Lights (Miranda Edwards, Snowpiercer)
248. Maikki29.5.2020 klo 22:01
Steiner, Ludwig (Arved Birnbaum, Erikoisryhmä Köln)
249. Eki29.5.2020 klo 22:33
Gabby (Geraldine Chiu, Snowpiercer)
250. Maikki30.5.2020 klo 12:22
Buschhaus, Christoph (Mario Irrek, Erikoisryhmä Köln)
251. Eki30.5.2020 klo 13:53
Honkanen, Susu (Tuuli Mattila, Salatut elämät)
252. Maikki30.5.2020 klo 14:17
Siebert, Bertram (Christof Wackernagel, Erikoisryhmä Köln)
253. Eki30.5.2020 klo 14:23
Martin Colvin (Stephen Lobo, Snowpiercer)
254. Maikki30.5.2020 klo 14:42
Vaihdan säikeen.
KOMMENTOI

Pakolliset kentät merkitty tähdellä *